Investujte výhodne a bez rizika

Moderný systém vzájomného požičiavania ponúka výhodnejšie úroky a nulové riziko

Prečo investovať
s PORT Invest?

Investovanie s PORT Invest prináša jedinečný spôsob zhodnocovania vašich peňazí prostredníctvom aukcie do rýchlych pôžičiek, ktorý vám garantuje nulové riziko, plné krytie neúspešných investícií a zaručený vysoký výnos.

Investujte vaše voľné finančné prostriedky alebo reinvestujte vaše zisky s rýchlou návratnosťou. Vaše financie budete mať neustále pod kontrolou aj vďaka tomu, že viete, kde sa vaše financie nachádzajú.

Investovanie s PORT Invest
je bezpečné, racionálne a ziskové

Jednoduchosť

Proces investovania s PORT Invest je plne automatizovaný a prispôsobený investorom v intuitívnom užívateľskom rozhraní. Všetko od registrácie až po starostlivosť o svoje investované financie je možné zrealizovať prostredníctvom niekoľkých klikov, jednoducho, rýchlo a s prehľadom.

Transparentnosť

Všetky investície a transakcie máte pod svojím dohľadom detailne v Profile investora. Vďaka prehľadnému rozhraniu vidíte nielen každú transakciu, ale aj všetky ďalšie potrebné informácie ohľadne vašich investícií, ako je napríklad zmluvná dokumentácia.

Bezpečnosť

Naše technológie majú vysoký stupeň ochrany s najmodernejšími prvkami. Vysokú bezpečnosť vašej investície garantujeme po všetkých stránkach, zakladáme si na dôkladnej ochrane vášho Profilu investora a vami investovaných finančných prostriedkov.

Flexibilita

Spolupráca s nami je prispôsobená vašim potrebám, vklady a výbery vašich finančných prostriedkov sú bez viazanosti, časového obmedzenia alebo poplatkov. Váš Profil investora je úplne pod vašou kontrolou a na investovanie nepotrebujete predchádzajúce skúsenosti.

Garancia

Výnos z investovaných finančných prostriedkov evidujeme v prípade všetkých našich investorov. V prípade neúspešnej investície vám vaše investované financie vrátime v plnej výške. Úroveň rizika tým prakticky neexistuje a nami poskytovaná služba je zaručene bezpečná.

Výnos

Investovanie s nami ponúka výnos až do výšky 24,33 % p.a., čím niekoľkonásobne presahuje výnos v iných investičných príležitostiach. Na základe našej garancie vrátenia peňazí v prípade neúspešných investícií vám vieme zaručiť nulovú stratu a garantovaný výnos pre každého investora.

Zákazníci sú najlepšia referencia