Ako to funguje?

Spolupráca s PORT Invest prebieha veľmi jednoducho a z pohodlia Vášho domova, bez starosti, s rýchlou odozvou a kvalitným servisom našich služieb.

Okamžite po registrácii a prvotnom vklade Vašich finančných prostriedkov sa začnú Vaše peniaze zhodnocovať.

SPOLUPRÁCA S PORT INVEST JE FLEXIBILNÁ A BEZ STAROSTÍ

Investovaná suma:

Doba investovania:

Investovaná suma:

Doba investovania:

Výnos:

Celkový stav účtu:

*vzorový výpočet na základe priemerného výnosu 20 % p.a.

Registrácia

V prvom kroku je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom registračného formulára na našej stránke. Je nevyhnutné vyplniť základné osobné údaje a priložiť Váš doklad totožnosti.

Validácia

Vašu žiadosť o spoluprácu a údaje uvedené vo formulári z našej strany budú preverené pracovníkom spoločnosti. Následne vo Vašom užívateľskom profile investora pre Vás pripravíme a vygenerujeme zmluvnú dokumentáciu.

Podpis zmluvy

Zmluva o spolupráci bude pripravená na Váš podpis vo Vašom užívateľskom profile investora, ktorú stačí po prečítaní a následnom odsúhlasení zmluvných podmienok potvrdiť elektronickým podpisom.

Vklad

Po odsúhlasení a uzatvorení zmluvnej dokumentácie s našou spoločnosťou je všetko kompletne pripravené a môžete začať s investovaním Vašich finančných prostriedkov. Minimálna investovaná čiastka potrebná k aktivácii investičných aukcií je 500 EUR.

Investovanie

Proces investovania je plne vo Vašich rukách, medzi žiadateľmi si môžete manuálne vyberať, prípadne si nastaviť automatické investovanie (tzv. AutoBiding), ktoré bude priebežne investovať Vaše prostriedky bez starostí a straty času.

Výnos

Na Váš užívateľský účet investora obdržíte pravidelný príjem z Vašich investícii, ktorý môžete opakovane reinvestovať, prípadne si finančné prostriedky kedykoľvek bezplatne previesť na svoj bežný účet.

Zákazníci sú najlepšia referencia