Ako to funguje?

Spolupráca s PORT Invest prebieha veľmi jednoducho a z pohodlia vášho domova, bez starostí, s rýchlou odozvou a kvalitným servisom našich služieb.

Okamžite po registrácii a prvotnom vklade vašich finančných prostriedkov sa začnú vaše peniaze zhodnocovať.

SPOLUPRÁCA S PORT INVEST JE FLEXIBILNÁ A BEZ STAROSTÍ

Investovaná suma:

Doba investovania:

Investovaná suma:

Doba investovania:

Výnos:

Celkový stav účtu:

*Vzorový výpočet na základe priemerného výnosu 20 % p.a.

Registrácia

V prvom kroku je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom registračného formulára na našej stránke. Je nevyhnutné vyplniť základné osobné údaje a priložiť váš doklad totožnosti.

Validácia

Vašu žiadosť o spoluprácu a údaje uvedené vo formulári z našej strany budú preverené pracovníkom spoločnosti. Následne vo vašom Profile investora pre vás pripravíme a vygenerujeme zmluvnú dokumentáciu.

Podpis zmluvy

Zmluva o spolupráci bude pripravená na váš podpis vo vašom Profile investora, ktorú stačí po prečítaní a následnom odsúhlasení zmluvných podmienok potvrdiť elektronickým podpisom.

Vklad

Po odsúhlasení a uzatvorení zmluvnej dokumentácie s našou spoločnosťou je všetko kompletne pripravené a môžete začať s investovaním vašich finančných prostriedkov. Minimálna investovaná čiastka potrebná k aktivácii investičných aukcií je 500,- EUR.

Investovanie

Proces investovania je úplne vo vašich rukách, medzi žiadateľmi si môžete manuálne vyberať, prípadne si nastaviť automatické investovanie (tzv. AutoBiding), ktoré bude priebežne investovať vaše prostriedky bez starostí a straty času.

Výnos

Na Váš Virtuálny účet investora obdržíte pravidelný príjem z vašich investícií, ktorý môžete opakovane reinvestovať, prípadne si finančné prostriedky kedykoľvek bezplatne previesť na svoj bežný účet.

Zákazníci sú najlepšia referencia